Formularz Kontaktowy:

Wypełnij Formularz >>>

Chwilówki Online:

Pożyczki Pozabankowe:

Kredyty Gotówkowe:

Formularz Kontaktowy:

Kredyt Konsolidacyjny - porównanie

Szukasz kredytu konsolidacyjnego z jedną ale niższą ratą ? sprawdź najnowszy ranking lub skorzystaj porównywarki kredytów konsolidacyjnych dla wybranych banków.

Co to jest kredyty konsolidacyjny?

Kiedy zaczynamy o tym myśleć i szukamy dodatkowych informacji co pod tym pojęciem kryje się, to oznacza że zaczyna brakować pieniędzy w budżecie domowym na spłatę bieżących zobowiązań finansowych. A najprościej mówić zaczyna brakować pieniędzy na wszystkie raty kredytowe, jest to wynikiem obniżenia się osiąganego dochodu, zwiększeniem wydatków na inne pilniejsze potrzeby lub zaciągnęliśmy więcej pożyczek, kredytów, chwilówek niż jesteśmy spłacić z naszego wynagrodzenia. Jeśli taka sytuacja utrzymuje się dłuższy czas to warto pomyśleć i konsolidacji kredytów.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Przy takiej konsolidacji sytuacja jest prosta polegająca na zamianie banku na inny tańszy i dobraniu wolnej gotówki oraz dołączeniu do tego innych kredytów gotówkowych zaciągniętych wcześniej. Wszystko w obrębie posiadanej zdolności kredytowej i zabezpieczeniu hipotecznym. Należy tutaj nadmienić że nie powinniśmy nieć zadłużenia ze spłatą rat owych kredytów oraz brak negatywnego wpisu do biku. Kredyty konsolidacyjne przy zabezpieczeniu hipoteki mogą być udzielane na większe kwoty niż same gotówkowe.

Kredyty konsolidacyjne gotówkowe

Jak połączyć kilka kredytów gotówkowych w jeden mniejszy z niższą ratą, tak aby spłata mogła odbywać się bez żadnych kłopotów. Każdemu zależy aby płacić najniższe raty za swoje kredyty a dzięki konsolidacji gotówkowej można uzyskać wspólną jedną mniejszą ratę. Dzieje się tak dzięki połączeniu kredytów z różnych banków w jeden wspólny, wiąże się to podpisaniem nowej umowy bankowej i zgody na rezygnacje z poprzednich banków. Kredyt konsolidacyjny gotówkowy jest niższy od hipotecznego ale również możliwy do realizacji. Bierzemy pod uwagę różnego rodzaje pożyczki konsumencie i gotówkowe, samochodowe lub drobne pod zastaw hipoteki, sytuacja może być trudna przy połączeniu dużej ilości kredytów ale nigdy nie można powiedzieć że niemożliwa. W tej sytuacji również trzeba nadmienić że duże znaczenie ma ilość nie spłaconych rat i wielkość obecnego zadłużenia wraz w posiadaną informacją w BIK.

Porównanie kredytów konsolidacyjnych - nowy ranking

Alior Bank - konsolidacja
Niskie oprocentowanie - tylko 5,9%
Dodatkowa gotówka na niespodziewane wydatki
Wysoka maksymalna kwota kredytu - do 200 tys. zł

Akredo Kredyt konsolidacyjny
Wnioskujący o kredyt konsolidacyjny może połączyć swoje kredyty
Akredo obniża ratę nawet o 30%
1 wniosek online do 10 banków
Bez wychodzenia z domu

Getin Bank Kredyt konsolidacyjny
nawet do 200 000 zł
jedna rata zamiast kilku
okres kredytowania do 9 lat
możliwość ubiegania się o dodatkową kwotę kredytu

T-Mobile Usługi Bankowe Kredyt konsolidacyjny
Spłacasz kredyty? Z nami możesz zmniejszyć swoje raty!
minimum formalności
wstępna decyzja po wypełnieniu wniosku
do 200 000 zł kwota kredytu

Provident Pożyczki Pozabankowe - dodatkowa gotówka na dowolny cel

Provident Raty

Pożyczka online

profi credit

kalkulator oc